Samsung S21 – czy to nadal konkurencyjny wybór?

14 listopada 2023 Artykuł sponsorowany

Czy Samsung S21 to wciąż konkurencyjny model? Czy jego funkcjonalności są nadal atrakcyjne w 2023 roku? Sprawdź poniższy artykuł i zapoznaj się z tym flagowym modelem wiodącego na świecie producenta smartfonów. Miłej lektury!

Samsung Galaxy S21 – co to za model? 

I choć model Samsung S21 został wprowadzony na rynek w 2021 roku, to tak naprawdę nie jest wcale przestarzały. W rzeczywistości ten flagowiec jest bardzo podobny do swoich następców, a między innymi modelu Galaxy S. 

Smartfon Galaxy S21 to dwukolorowa konstrukcja z bardzo cienkimi przednimi ramkami, które nadają mu schludny wygląd. Jego atutem jest z pewnością również niewielka waga, bo zaledwie 169 gramów, co sprawia, że bardzo wygodnie układa się w dłoni. I choć obudowa nie jest wykonana z materiałów premium, to posiada wiele zalet. Plastik nie jest aż tak podatny na stłuczenia i pęknięcia, więc model ten będzie idealny dla bardzo aktywnych osób. 

Warto również wspomnieć o jego wodoodporności – Samsung S21 powinien wytrzymać 30 minut w wodzie na głębokości 1,5 metra. 

Rewelacyjny wyświetlacz i wysoka wydajność 

Co ciekawe, wyświetlacz Samsunga S21 będzie nadal konkurencyjny i to wobec nowszych modeli, takich jak S23. Smartfon ten zapewnia oczom 6,2-calowe przeżycia wizualne z płynną częstotliwością odświeżania do 120 Hz. Za sprawą gęstości pikseli wynoszącej 421 ppi każdy element na ekranie ożywa, zapewniając bogatą i wciągającą ucztę dla oczu. 

Galaxy S21 to także wysoka wydajność i wielozadaniowość. Dzięki 8 GB pamięci RAM jednoczesne uruchamianie aplikacji przebiega płynnie i bez opóźnień. 

Świetne zdjęcia dzięki dobrej klasy aparatom 

Jeśli mowa o aparatach, model S21 w dalszym ciągu imponuje, nawet w porównaniu z nowszymi egzemplarzami. Smartfon oferuje doskonałe możliwości fotografowania, rejestrując świetne zdjęcia z niezwykłą szczegółowością. 

Na uwagę zasługuje także żywotność baterii urządzenia, która w 2023 roku radzi sobie nadal nieźle, nawet w porównaniu z nowszym modelem S23. Obydwa smartfony oferują podobną wydajność baterii.