Blog
Forum  »  Blog
lut
25
2020

Wybieramy case na telefon – o tym warto wiedzieć

Kupujesz smartfon za tysiąc lub nawet kilka tysięcy złotych? Warto pomyśleć o jego ochronie i mowa tu nie tylko o szkle hartowanym, ale też o ochronie jego obudowy. Nie jest to problemem, bowiem na rynku dostępnych jest mnóstwo zróżnicowanych etui na telefony. Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę przy wyborze case’a na swój smartfon.

Dobierz etui do modelu swojego smartfona

Smartfony są do siebie bardzo zbliżone wyglądem, rozmiarami i kształtami. Nie daj się jednak zła…

gru
16
2020

„Make more money” – jak zarabiać w marketingu internetowym

Marketing internetowy to biznes. Największa zaleta Internetu umożliwia kontakt z potencjalnymi klientami na całym świecie. Poniższe wskazówki dadzą Ci kilka świetnych informacji.

Upewnij się, że otrzymasz opinię na każdym etapie. Może to mieć kluczowe znaczenie dla twojego sukcesu, ponieważ twoje postrzeganie sposobu, w jaki twoja witryna się pojawia, może nie być takie, jak wygląda dla innych. Uzyskaj opinie od wszystkich, których możesz, przyjaciół, a także r…

sie
7
2020

Większe zyski dzięki lepszym pomysłom w marketingu internetowym

Większość ludzi to tylko to – zwykli ludzie. Ale bycie zwykłymi ludźmi może stworzyć niezwykły biznes. Dzięki starannie dobranym taktykom marketingu internetowego możesz odnieść sukces.

Za każdym razem, gdy dopiero zaczynasz, nie bierz zbyt wiele, raczej powinieneś zacząć od małych. Wyszukiwarka może przeoczyć witrynę ze zbyt dużą ą stronami indeksowanymi; przy jednoczesnym ograniczeniu indeksowanych stron może sprawić, że będziesz bardziej widoczny w …

sie
3
2020

Optymalizacja marketingu mobilnego

Możesz używać marketingu mobilnego jako dochodu podstawowego lub nawet pracy w pełnym wymiarze godzin. Te wskazówki dadzą Ci być wewnątrz spojrzeć na świat marketingu mobilnego.

Zwłaszcza, jeśli chodzi o mobilnej stronie internetowej, należy pamiętać, że mniej jest więcej. Strony, które są pakowane ze słowami kluczowymi i nic nie mówią o wartości są niekorzystne. Bądź krótki i zwięzły z marketingu mobilnego.

Zanim Rozpocznijmy nową kampanię marketingową, upewni…